Soframda Ne Var'dan Aldığınız Tüm Ürünlerimiz İçin Kargo Çıkış Günümüz Pazartesi ve Perşembe Günleridir.
Yeni -15%

İçindekiler : %100 Keçi Sütü, Şirden Mayası, Kaya Tuzu


% 100 Keçi Beyaz Peyniri Kare 250- 300 Gr

Her zaman kaliteli hizmetlerin adresi olan sitemizde pek çok ürün çeşitleri arasında % 100 keçi beyaz peyniri kare 25- 300 gr ürünlerini sipariş verebilirsiniz.

Yöresel tatların yer aldığı ve kahvaltı sofralarının vazgeçilmez ürünleri olan doğal keçi beyaz peynir çeşitleri için her zaman sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizden ihtiyacınız olan tüm ürün çeşitlerini anında sipariş verebilirsiniz.

Doğal Keçi Beyaz Peyniri Satışları

Ev yapımı doğal ve organik keçi sütünden üretilen % 100 keçi beyaz peyniri kare 250- 300 gr ürünleri sitemizde en güvenli şekilde satışları yapılmaktadır. Hem keçi sütünden hem de inek sütünden çok fazla farklı peynir çeşitleri yapılmaktadır. Ülkemizde peynire verilen değer nedeni ile her yörenin kendine özgü ürün çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan biri olan keçi sütünden üretimi yapılan % 100 keçi beyaz peyniri kare 250- 300 gr çeşitlerini en güvenilir şekilde sitemizden temin edebilirsiniz.

Keçi Beyaz Peyniri Kare Fiyatları

Her zaman müşteri memnuniyetini ve sağlığına öncelik tanıyan sitemizden alacağınız tüm ürün çeşitleri son derece organik sütlerin yanı sıra en hijyenik alanlarda üretimi yapılmaktadır. Fiyatların son derece uygun olduğu sitemizde % 100 keçi beyaz peyniri kare 250- 300 gr gibi çeşitlerine göre daha farklı olmaktadır. Almak istediğiniz ürünleri sitemizi ziyaret ederek yakından inceleyebilir ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Değişim ve İade

Siparişinizdeki ürünler için değişim süresi 30 gündür. Bu sürede, sipariş içeriğindeki ürünlerin beden değişimini gerçekleştirebilir ya da başka bir ürünle değişimini sağlayabilirsiniz. Değişim işlemleriniz için ‘sipariş takibi’ bölümünden talep oluşturmanız gerekmektedir. Bu aşamada, değişim için kargo firmasına teslim ettiğiniz ürünlerin kargo takip numarasını sisteme eklemeniz gerekmektedir. 

Siparişinizdeki ürünler için iade süresi 15 gündür. Bu sürede, sipariş içeriğindeki ürünleri iade edebilirsiniz. İade işlemleriniz için ‘sipariş takibi’ bölümünden talep oluşturmanız gerekmektedir. Bu aşamada, iade için kargo firmasına teslim ettiğiniz ürünlerin kargo takip numarasını sisteme eklemeniz gerekmektedir. 

Değişim/iade için göndereceğiniz ürünlerin orijinal ambalaj ve/veya kutusunun hasar görmemiş olması gerekmektedir. Kullanılmış, etiketi kopartılmış ürünler için iade/değişim işlemi yapılmayacaktır. 

İade/değişim için göndermiş olduğunuz ürünler kontrol edilir ve talebiniz yanıtlanır. Değişim işleminiz 3 iş günü içerisinde gerçekleştirilir ve kargoya teslim edilir. 

Değişim/iade ile ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Avantajlı Keçi Beyaz Peyniri Kare 4x270 Gr


Kampanya Süresi:
131,56TL 111,83TL
KDV DAHİL
Ürün Fiyatı

Etiketler: Avantajlı Keçi Beyaz Peyniri Kare 4x270 Gr