Soframda Ne Var'dan Aldığınız Tüm Ürünlerimiz İçin Kargo Çıkış Günümüz Pazartesi ve Perşembe Günleridir.
Yeni -15%

Soframda Ne Var, 2020 üretimi peynirler yenilenmiş kalıplarımız ile sizlerle.

Silindir formda olan bu peynirimizi hem kahvaltılarınızda hem de peynir tabaklarınızda kullanabilirsiniz.

+4 Derecede muhafaza etmeniz önerilir.

İçindekiler : %100 Keçi Sütü, Şirden Mayası, Kaya Tuzu

% 100 Keçi Beyaz Peyniri Bebe 300- 350 Gr

Her zaman kaliteli hizmetleri ile farkını koruyan sitemizde % 100 keçi beyaz peyniri bebe 300- 350 gr seçeneklerini en kısa sürede bulmak mümkün olacaktır.

Genel olarak pek çok kişinin tercih ettiği internet üzerinden alış veriş hizmetlerinde sitemiz en kaliteli ürün satış hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Sitemizden ihtiyacınız olan tüm ürün çeşitlerini anında sipariş verebilirsiniz.

Doğal Keçi Beyaz Peyniri Bebe

% 100 keçi beyaz peyniri bebe 300- 350 gr ürünleri organik keçi sütünden üretilmekte ve sitemizde en güvenli şekilde satışları yapılmaktadır. Genel olarak ülkemizin dört bir yanında pek çok farklı peynir çeşitleri yapılmaktadır. Bunlardan biri olan bu tarz keçi peyniri son derece doğal organik olan sütlerden yapılmakta olup en güvenli şekilde sitemizde satışları yapılmaktadır. Organik keçi sütünden üretimi yapılan ve son derece lezzetli olan  % 100 keçi beyaz peyniri bebe 300- 350 gr çeşitlerini en güvenilir şekilde sitemizden temin edebilirsiniz.

Doğal Keçi Beyaz Peyniri Bebe Fiyatları

Her zaman sipariş vermenizin mümkün olduğu sitemizde tüm peynir çeşitlerini ve bu tarz ürünleri detaylı olarak yakından görebilirsiniz. Son derece güvenilir hijyenik ortamlarda el değmeden üretimi yapılan keçi peyniri çeşitleri için sitemizden yardım alabilirsiniz. Fiyatların son derece uygun olduğu sitemizde % 100 keçi beyaz peyniri bebe 300- 350 gr gibi çeşitlerine göre daha farklı olmaktadır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Değişim ve İade

Siparişinizdeki ürünler için değişim süresi 30 gündür. Bu sürede, sipariş içeriğindeki ürünlerin beden değişimini gerçekleştirebilir ya da başka bir ürünle değişimini sağlayabilirsiniz. Değişim işlemleriniz için ‘sipariş takibi’ bölümünden talep oluşturmanız gerekmektedir. Bu aşamada, değişim için kargo firmasına teslim ettiğiniz ürünlerin kargo takip numarasını sisteme eklemeniz gerekmektedir. 

Siparişinizdeki ürünler için iade süresi 15 gündür. Bu sürede, sipariş içeriğindeki ürünleri iade edebilirsiniz. İade işlemleriniz için ‘sipariş takibi’ bölümünden talep oluşturmanız gerekmektedir. Bu aşamada, iade için kargo firmasına teslim ettiğiniz ürünlerin kargo takip numarasını sisteme eklemeniz gerekmektedir. 

Değişim/iade için göndereceğiniz ürünlerin orijinal ambalaj ve/veya kutusunun hasar görmemiş olması gerekmektedir. Kullanılmış, etiketi kopartılmış ürünler için iade/değişim işlemi yapılmayacaktır. 

İade/değişim için göndermiş olduğunuz ürünler kontrol edilir ve talebiniz yanıtlanır. Değişim işleminiz 3 iş günü içerisinde gerçekleştirilir ve kargoya teslim edilir. 

Değişim/iade ile ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Avantajlı Keçi Beyaz Peyniri Bebe 4x350 Gr


Kampanya Süresi:
157,96TL 134,27TL
KDV DAHİL
Ürün Fiyatı

Etiketler: Avantajlı Keçi Beyaz Peyniri Bebe 4x350 Gr