Soframda Ne Var'dan Aldığınız Tüm Ürünlerimiz İçin Kargo Çıkış Günümüz Pazartesi ve Perşembe Günleridir.

Keçi Akasya Peyniri

Talepler doğrultusunda 2020 üretimi olan Akasya'larımızın bir kısmını daha taze olarak satışa sunuyoruz. Sizlere ulaşacak Akasya peynirlerimiz Nisan üretimidir.

Gramajlar 180-200 Gr arasıdır.

Keçi Akasya Peyniri'miz normal şartlarda 6 ay Akasya ağaçları üzerinde olgunlaştırılmaktadır. Olgunlaştırılmış Akasya peynirimiz Eylül sonu itibariyle satışa sunulacaktır.

Herhangi bir boya, katkı, koruyucu içermemektedir.

İçindekiler : %100 Keçi Sütü, Şirden Mayası, Kaya Tuzu


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Değişim ve İade

Siparişinizdeki ürünler için değişim süresi 30 gündür. Bu sürede, sipariş içeriğindeki ürünlerin beden değişimini gerçekleştirebilir ya da başka bir ürünle değişimini sağlayabilirsiniz. Değişim işlemleriniz için ‘sipariş takibi’ bölümünden talep oluşturmanız gerekmektedir. Bu aşamada, değişim için kargo firmasına teslim ettiğiniz ürünlerin kargo takip numarasını sisteme eklemeniz gerekmektedir. 

Siparişinizdeki ürünler için iade süresi 15 gündür. Bu sürede, sipariş içeriğindeki ürünleri iade edebilirsiniz. İade işlemleriniz için ‘sipariş takibi’ bölümünden talep oluşturmanız gerekmektedir. Bu aşamada, iade için kargo firmasına teslim ettiğiniz ürünlerin kargo takip numarasını sisteme eklemeniz gerekmektedir. 

Değişim/iade için göndereceğiniz ürünlerin orijinal ambalaj ve/veya kutusunun hasar görmemiş olması gerekmektedir. Kullanılmış, etiketi kopartılmış ürünler için iade/değişim işlemi yapılmayacaktır. 

İade/değişim için göndermiş olduğunuz ürünler kontrol edilir ve talebiniz yanıtlanır. Değişim işleminiz 3 iş günü içerisinde gerçekleştirilir ve kargoya teslim edilir. 

Değişim/iade ile ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

% 100 Keçi Akasya Peyniri ( Nisan Üretimi ) 180 - 200 Gr


29,90TL
KDV DAHİL
Ürün Fiyatı
  • En Geç 18 Temmuz 2020 Cumartesi Günü Kargoya Teslim